Ürünlerin satın alınması ve satın alınan ürünün teslimatı için ve ayrıca, kullanıcının güvenliğini sağlamak, müşterinin ödeme kartlarının yetkisiz kullanım risklerini en aza indirmek ve kartı alan kişinin kimliğini tespit etmek amacıyla kullanıcının bilgileri doldurması gerekmektedir. Eşyanın Gürcistan mevzuatına uygun olarak taşınacağından ve konşimento aktif hale getirileceğinden zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

Kullanıcı, kendisi hakkında işlenen veriler hakkında bilgi alma, bunların düzeltilmesini, güncellenmesini, eklenmesini, engellenmesini, silinmesini ve yok edilmesini isteme hakkına sahiptir.

Kıta Yazılım olarak kişisel verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin korunması bizim için önemlidir. Bu nedenle  Kıta Yazılım ile ilişkili kişilerin kişisel verilerinin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesi ve muhafaza edilmesi konusunda gerekli her türlü çaba ve özeni göstermekteyiz.  Kıta Yazılım veri sorumlusu olarak tüm işlemlerde kişisel verilerinizin korunması için gerekli idari ve teknik tedbirleri almaktadır.

Bilgileriniz (kişisel numaranız, telefon numaranız, fatura bilgileriniz, teslimat adresiniz vb.) hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.